Sponsorzy GATTA Prestige RACE 2019

Głównym sponsorem całego wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, kierowany przez Marszałka Grzegorza Schreibera, który przeznaczył dotację w wysokości 19tys. zł na zorganizowanie imprezy pod nazwą GATTA Prestige RACE 2019.

🥇🥈🥉Zwycięzcy trzech miejsc w swoich kategoriach oprócz pucharów mogą liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów wyścigu 🚲 👍:

Zwoltex – polska firma z wieloletnimi tradycjami produkująca ręczniki znane w całej Europie, ufundowała piękne ręczniki z wizerunkiem kolarza nasączone jonami srebra w celu nadania im właściwości antybakteryjnych oraz mające ograniczyć powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Polecane sportowcom oraz osobom aktywnie spędzających czas👏.

Soligrano – producent zdrowej i ekologicznej żywności przygotował specjalne pakiety swoich wyrobów z dedykacją w formie nagrody dla zwycięzców na podium. Produkty tej firmy tak jak w ubiegłym roku tak i w tym, znajdziemy również w pakiecie startowym. Dodatkowo firma Soligrano dołoży do pakietu wyroby detykowane specjalnie dla dzieci. Wyroby firmy powstają z różnych gatunków zbóż, które są ekspandowane metodą puffingu. Dzięki tej metodzie produkty są nisko przetworzone a co za tym idzie-posiadają bardzo dużo cennych dla organizmu właściwości odżywczych👏.

Firma Ferax – Właściciel marki GattaGatta Active znaną przede wszystkim z najwyższej jakości rajstop i bielizny damskiej ale również świetnej bielizny termoaktywnej i odzieży sportowej. Główny sponsor Klubu Kolarskiego GATTA BIKE-RS.

O dostarczenie energii po zawodach zadba Restauracja w Kamienicy, która jest sponsorem posiłku regeneracyjnego. Będzie on wydawany bezpośrednio po wyścigu👏.

Kolejnymi sponsorami zawodów dzięki, którym może odbyć się to kolarskie święto są👍:

Stalkop Dawid Koperwas – firma zajmująca się produkcją elementów metalowych.
AMPO – dla domu i ogrodu – producent wysokiej jakości poduszek na meble ogrodowe i do domu, wieloletni partner GATTA BIKE-RS
Volkswagen Autoweber – Autoryzowany Dealer Samochodów marki Volkswagen w Zduńskiej Woli. Ceniony przez klientów za jakość i profesionalizm oraz wieloletni partner strategiczny GATTA BIKE-RS.
Noxsport.pl – sklep i serwis rowerowy – Oficjalny parter i serwis GATTA BIKE-RS
Browar Staropolski – Zduńskowolski browar z tradycjami, którego ponownie będzie można skosztować podczas całego wydarzenia, a kolarze oczywiście po wyścigu 😉 Niezastąpiony, naturalny i delikatny smak piwa warzonego metodą otwartej fermentacji ugasi każde pragnienie.

Zachęcamy do wzięcia udziału wraz ze współorganizatorami:
PCKSR Zduńska Wola – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Zduńskiej Woli,
Ratusz Zduńska Wola – Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli,
Oficjalnym parterem wydarzenia został – Powiat Zduńskowolski
Z A P R A S Z A M Y 🙂